Strona główna -> RAMOL -> HALOWE MISTRZOSTWA GMINY do 2009
         IMIENINY:
 RAMOL zdetronizowany!2013-11-17  
Jesienne mistrzostwa Gminy Przemęt w kategoriach męskich, zorganizowanych w mocheńskiej hali sportowej, przy współfinansowaniu Urzędu Gminy w Przemęcie, przez Stowarzyszenie Przyjaciół Moch  rozpoczęli oldboje. Pierwszy mecz przyniósł spodziewany rezultat, cieszący gospodarzy, gdyż obrońcy tytułu i to od wielu, wielu lat, pokonali po ciekawym meczu ekipę z Przemętu 2-0.
W drugim meczu SOKÓŁ Perkowo długo się rozgrzewał, ale w końcówce pierwszego seta przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę w meczu z drużyną połączonych sił Błotnicy i Nowej Wsi. W drugim siatkarze SOKOŁA już dominowali i dali sygnał, że przyjechali tu walczyć o najwyższe cele. Zwłaszcza, że w trzecim meczu siatkarze Nowej Wsi i Błotnicy jednak pokonali drużynę z Przemętu pokazując, że grać potrafią.
Do najważniejszego i naprawdę emocjonującego meczu doszło w czwartym spotkaniu, w którym zmierzyli się faworyci. Przed meczem trudno było wskazać która z drużyn ma więcej atutów. RAMOL jakby z większym ogniem i doświadczeniem, ale SOKÓŁ lepiej broni, ma czym kontrować i nie ma żadnej presji.
I chyba to zadecydowało! Mecz od początku nie układał się siatkarzom RAMOLA, który wciąż wynik gonił i nie zdołał dorwać SOKOŁA. W drugim też było nerwowo, sporo niezrozumiałych błędów, ale jednak zwycięstwo! Tie-break zaczął się równo, ale po zmianie stron cierpliwiej grający siatkarze z Perkowa uzyskali przewagę, której, mimo fantastycznego zrywu, RAMOL już nie odrobił.
Obie drużyny potem zgodnie pokonały swoich pozostałych rywali i SOKÓŁ mógł odebrać złoty puchar, a RAMOL musiał zadowolić się srebrem, brąz wywalczyła spółka Nowa Wieś-Błotnica, a Przemętowi została jedynie przyjemność ze wspólnej, sympatycznej rywalizacji w dobrze znającym się gronie starych znajomych.
Brawa dla SOKOŁA, który widać, że ma najwięcej młodzieńczego jeszcze wigoru i zasłużenie zdobyli tytuł Mistrza Gminy AD 2013. RAMOL, mam nadzieję, nabierze teraz ochoty, by... im go za rok odebrać!

pliki do pobrania:
- WYNIKI
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 5022333      online: 4

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia