Strona główna -> RYWAL-KLON -> Seniorzy
         IMIENINY:
 Remis na otwarcie wiosny...2013-04-13  

O samym meczu i innych wydarzeniach wiosennej piłkarskiej inauguracji leszczyńskiej klasy A w grupie 2 pewnie poczytamy na stronie klubu... TUTAJ, więc podzielę się tylko kilkoma uwagami zauważonymi przez obiektyw aparatu.

Szkoda niewykorzystanej szansy, bo "SOKÓŁ" Włoszakowice naprawdę nie prezentował nic szczególnego, a sił wystarczało jego zawodnikom mniej więcej na kwadrans gry na początku obu gry w obu połowach spotkania.
O ile jeszcze w pierwszej połowie niedokładność można było tłumaczyć grą pod dość silny wiatr, to już w drugiej trudno o rozgrzeszenie zmarnowania kilku naprawdę dobrych sytuacji do strzelenia gola.

A wydawało się, że chociaż nie było składnej gry, to jednak wszystko przebiega po myśli naszych piłkarzy, którzy w pierwszej połowie wypracowali sobie dwie idealne sytuacje, jedną wykorzystali i objęli prowadzenie. Piękna główka Tomasza Kralla. Niestety faul w niegroźnej sytuacji i fatalne zachowanie przy jego wykonaniu doprowadził do wyrównania pod koniec pierwszej części meczu.

W drugiej gra była lepsza i sytuacji więcej, ale... do siatki nie wpadło nic. Wciąż zbyt pospieszne poszukiwanie ostatniego podania powoduje, że większość akcji załamuje się na głowach lub nogach rywali, zamiast kończyć się strzałami.

No, ale... bądźmy dobrej myśli i nie traćmy nadziei, że kiedyś naszym niedoświadczonym piłkarzom krew ostygnie i wreszcie w pełni wykorzystają swój niemały potencjał.

 

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6026879      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia