Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
         IMIENINY:
 Rywal-Klon Mochy kontra GROM Wolsztyn2011-04-17  

W minioną niedzielę 17 kwietnia Juniorzy z Moch rozegrali kolejny mecz ligowy udając się do Wolsztyna na mecz z tamtejszym GROMEM. Drużyna zdekompletowana i tylko 13-osobowa. Brak kilku kluczowych zawodników.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego Naszego uderzenia. Od pierwszych minut próbowaliśmy dominować na boisku, stwarzaliśmy dobre sytuacje, których niestety nie potrafiliśmy zamienić na gola. Powtarzam do znudzenia – NIE MA STRZAŁÓW TO NIE MA GOLI! Niestety pozostało to bez odzewu, bo albo traciliśmy piłkę przed polem karnym, albo nasze strzały przypominały raczej celowanie do gołębi w locie. Nic się nie układało, opadaliśmy z sił, traciliśmy wiarę w dobry wynik. Skutkiem takiej postawy były kardynalne błędy w obronie, których na nasze szczęście na gola nie potrafili zamienić przeciwnicy.

W 67 minucie przeprowadziliśmy jak się okazało akcję meczu. Miron mknął z piłką dobre kilkadziesiąt metrów, mijał kolejnych przeciwników, wpadł w pole karne i składając się do strzału został brutalnie sfaulowany. Nie mogło być innej decyzji jak rzut karny. Do piłki podszedł Artur, który jeszcze na wiosnę gola nie strzelił. Miał ku temu okazję. Wykorzystał ją w stu procentach!!!!! Strzelił mocno, celnie – idealnie!! 1-0 dla nas.

Niestety w samej końcówce meczu zabrakło nam koncentracji, uwagi i zdecydowania w obronie. Odbitą piłkę przez Mateusza dopadł zawodnik Gromu i z najbliższej odległości dobił do bramki ustalając tym samym wynik meczu na 1-1. Wielka szkoda tych dwóch straconych punktów. Wiem z kolei, że nie można mieć żalu ani żadnych pretensji do chłopaków (tych obecnych na meczu), bo wiem, że zagrali na maxa swoich możliwości w tym dniu. Na pocieszenie dodam, że jesteśmy nadal drużyną bez porażki w rundzie wiosennej :)   

NASTĘPNY MECZ JEST PRZEŁOŻONY!!!! GRAMY 27 KWIETNIA (ŚRODA) W WIJEWIE. PRAWDOPODOBNIE O GODZINIE 17.30. WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEMAT TEGO MECZU ZOSTANĄ PRZEKAZANE PO UZGODNIENIU SZCZEGÓŁÓW Z OZPN LESZNO.        

MATEUSZ WAWRZYNIAK             


<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4888812      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia