Strona główna -> MOCHY -> Mochikanie
         IMIENINY:
 Sadzi duży, sadzi mały, sadzi każdy z nas!...2017-10-02  

Prace ruszyły w poniedziałek, pracownicy Starej Mleczarni i strażacy rozpoczęli - pod fachowymi okiem pani projektantki parku i pani wójt, nasadzenia roślin.

FOTORELACJA

We wtorek – pracowali "silna grupą" ok. 40 osób - członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Moch oraz właściciele Starej Mleczarni, strażacy - równali i wygrabiali ziemię, sadzili krzewy i drzewa.

W środę – społeczność przedszkola - obsługa, nauczycielki i rodzice i wsparcie z Wolsztyna – p. Wicewójt M. Silski, właściciele Starej Mleczarni, strażacy.

Każdego dnia jest p. Łukasz Lorenc, członkowie Rady Sołeckiej, a koordynatorem wszystkich działań jest pani wójt Dorota Gorzelniak.

Tym entuzjazmem, przypominającym w PRL-u czyny społeczne, zainteresowała się już nawet Telewizja! Nasze prace są jednak z dobrej i własnej woli, a nie spędzane na partyjne rozkazy. Znów bowiem czujemy, że robimy coś dla siebie. Może nie jest to taka inwestycja, jaką w ten sposób wspólnym wysiłkiem powstawał stadion, ale satysfakcję czuje się już podczas pracy.

RELACJA TV Leszno

Dziękujemy właścicielom Starej Mleczarni za ciepłe i zimne napoje, które są każdego dnia.


 

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 1Strona:  1  dodaj komentarz

  Kr2017-10-15 21:20:39

Dziwny zbieg okoliczności, że \"park\"powstał przy restauracji. Inwestycję sponsoruje gmina, czy mieszkańcyw wsi?

 liczba odwiedzin: 4545974      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia