Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
 Samo się nie wygrało!2010-05-22

A miało być tak pięknie…

Tak można zacząć  relację z meczu  naszych trampkarzy z Tęczy Tuchorza, który odbył się 22 maja na stadionie w Mochach. Prawie wszyscy obecni, ale mimo to drużyna jakby nie ta co, przed tygodniem w Kokorzynie.

Zaczęło się super. Pierwszego gola zdobył  Artur i miało być już tylko z górki. Niestety – miłe złego początki. Wystraszeni? Zmęczeni? Rozkojarzeni? Nie wiem jakie słowo pasuje najbardziej… Chyba każde po części. W środku boiska nie istnieliśmy. Piłkę przejmowali przeciwnicy, gdy my bujaliśmy w obłokach. Goście przeprowadzili ok. siedmiu groźnych akcji – wykorzystali trzy i z 1 -0 dla nas zrobiło się 1-3 dla „Tęczy”.

U nas zapanowała niemoc strzelecka. Nie wykorzystaliśmy kilku naprawdę bramkowych sytuacji. Zaczęło się od Karola, który w myśl zabawy „piłka parzy” nie zdołał trafić w nią będąc DWA METRY OD BRAMKI!!!!!!!!! Wszyscy zaniemówili. Kolejną okazję wybronił (raczej dostał piłką) golkiper przyjezdnych. Tym razem próbował Miron.

Gdy wydawało się, że nic już nie jesteśmy w stanie zdziałać padła moim zdaniem bramka meczu. Strzelił ją zawodnik gości, ale do własnej bramki. Po kilkudziesięciometrowym rajdzie prawą stroną boiska Miłosz Karkut dośrodkował świetną piłkę, którą jeszcze lepiej uderzył głową wspomniany wcześniej zawodnik z Tuchorzy –  w samo okienko. Bramkarz ją tylko odprowadził wzrokiem. Zrobiło się 2–3 i pozostawało jeszcze dziewięć minut do końcowego gwizdka.

Było to dobre dziewięć minut w naszym wykonaniu. Przeciwnik prawie nie wychodził z własnej połowy – brakowało tylko gola dającego chociaż remis. Dobra końcówka, szkoda, że nie cały mecz. Punkty pojechały do Tuchorzy. Musimy ich szukać w pozostałych meczach. Następna okazja będzie w Wolsztynie w najbliższą sobotę. Lista oraz godziny wyjazdu -  tam gdzie zawsze.