Strona główna -> Seniorzy -> Wyniki i tabele
         IMIENINY:
 sezon 2006-07 - RUNDA JESIENNA 2007-04-13  
Kolejka 1.
19.08.06 Kormoran Święciechowa - Gwiazda Siedlec 2 - 2
  
20.08.06 Helios Czempiń - Sokół-Orkan Chobienice 1 - 1
  
20.08.06 Rywal-Klon Mochy - Znicz Obra 1 - 0
  
20.08.06 Dąb Kębłowo - Olimpia Stary Lubosz 0 - 1
  
20.08.06 Dąb Boguszyn - Polcopper Widziszewo 1 - 2
  
20.08.06 Helios Bucz - GKS Włoszakowice 2 - 0
  
20.08.06 Grom Czacz - LZS Głuchowo 0 - 2
  

Kolejka 2.
27.08.06 Sokół-Orkan Chobienice - LZS Głuchowo 2 - 0
  
27.08.06 Grom Czacz - GKS Włoszakowice 1 - 7
  
27.08.06 Polcopper Widziszewo - Helios Bucz 2 - 1
  
27.08.06 Olimpia Stary Lubosz - Dąb Boguszyn 2 - 1
  
27.08.06 Znicz Obra - Dąb Kębłowo 2 - 0
  
27.08.06 Gwiazda Siedlec - Rywal-Klon Mochy 0 - 1
  
27.08.06 Helios Czempiń - Kormoran Święciechowa 0 - 0
  

Kolejka 3.
02.09.06 Kormoran Święciechowa - Sokół-Orkan Chobienice 1 - 3
  
03.09.06 Rywal-Klon Mochy - Helios Czempiń 2 - 2
  
03.09.06 Dąb Kębłowo - Gwiazda Siedlec 3 - 0
  
03.09.06 Dąb Boguszyn - Znicz Obra 6 - 3
  
03.09.06 Grom Czacz - Polcopper Widziszewo 2 - 4
  
03.09.06 Helios Bucz - Olimpia Stary Lubosz 3 - 2
  
20.09.06 LZS Głuchowo - GKS Włoszakowice 5 - 0
  

Kolejka 4.
09.09.06 Kormoran Święciechowa - Rywal-Klon Mochy 2 - 1
  
10.09.06 Sokół-Orkan Chobienice - GKS Włoszakowice 4 - 1
  
10.09.06 Polcopper Widziszewo - LZS Głuchowo 0 - 1
  
10.09.06 Olimpia Stary Lubosz - Grom Czacz 5 - 2
  
10.09.06 Znicz Obra - Helios Bucz 4 - 1
  
10.09.06 Gwiazda Siedlec - Dąb Boguszyn 1 - 0
  
10.09.06 Helios Czempiń - Dąb Kębłowo 2 - 0
  

Kolejka 5.
17.09.06 Rywal-Klon Mochy - Sokół-Orkan Chobienice 3 - 1
  
17.09.06 Dąb Boguszyn - Helios Czempiń 1 - 0
  
17.09.06 Helios Bucz - Gwiazda Siedlec 2 - 1
  
17.09.06 LZS Głuchowo - Olimpia Stary Lubosz 2 - 1
  
17.09.06 Polcopper Widziszewo - GKS Włoszakowice 3 - 2
  
17.09.06 Dąb Kębłowo - Kormoran Święciechowa 2 - 0
  
17.09.06 Grom Czacz - Znicz Obra 1 - 4
  

Kolejka 6.
23.09.06 Kormoran Święciechowa - Dąb Boguszyn 2 - 3
  
24.09.06 Sokół-Orkan Chobienice - Polcopper Widziszewo 1 - 2
  
24.09.06 Olimpia Stary Lubosz - GKS Włoszakowice 2 - 0
  
24.09.06 Znicz Obra - LZS Głuchowo 5 - 1
  
24.09.06 Gwiazda Siedlec - Grom Czacz 5 - 2
  
24.09.06 Rywal-Klon Mochy - Dąb Kębłowo 3 - 1
  
24.09.06 Helios Czempiń - Helios Bucz 1 - 0
  

Kolejka 7.
30.09.06 Znicz Obra - GKS Włoszakowice 1 - 4
  
01.10.06 Dąb Kębłowo - Sokół-Orkan Chobienice 0 - 3
  
01.10.06 Dąb Boguszyn - Rywal-Klon Mochy 2 - 0
  
01.10.06 Helios Bucz - Kormoran Święciechowa 3 - 2
  
01.10.06 Grom Czacz - Helios Czempiń 1 - 2
  
01.10.06 LZS Głuchowo - Gwiazda Siedlec 0 - 0
  
01.10.06 Polcopper Widziszewo - Olimpia Stary Lubosz 2 - 1
  

Kolejka 8.
07.10.06 Kormoran Święciechowa - Grom Czacz 5 - 2
  
08.10.06 Sokół-Orkan Chobienice - Olimpia Stary Lubosz 2 - 1
  
08.10.06 Znicz Obra - Polcopper Widziszewo 0 - 0
  
08.10.06 Gwiazda Siedlec - GKS Włoszakowice 0 - 1
  
08.10.06 Helios Czempiń - LZS Głuchowo 1 - 1
  
08.10.06 Rywal-Klon Mochy - Helios Bucz 2 - 2
  
08.10.06 Dąb Kębłowo - Dąb Boguszyn 2 - 2
  

Kolejka 9.
15.10.06 Dąb Boguszyn - Sokół-Orkan Chobienice 3 - 1
  
15.10.06 Helios Bucz - Dąb Kębłowo 2 - 0
  
15.10.06 Grom Czacz - Rywal-Klon Mochy 0 - 3
  walkower
15.10.06 LZS Głuchowo - Kormoran Święciechowa 3 - 0
  
15.10.06 Helios Czempiń - GKS Włoszakowice 1 - 0
  
15.10.06 Polcopper Widziszewo - Gwiazda Siedlec 0 - 0
  
15.10.06 Olimpia Stary Lubosz - Znicz Obra 1 - 5
  

Kolejka 10.
21.10.06 Kormoran Święciechowa - GKS Włoszakowice 1 - 1
  
22.10.06 Sokół-Orkan Chobienice - Znicz Obra 4 - 1
  
22.10.06 Gwiazda Siedlec - Olimpia Stary Lubosz 0 - 0
  
22.10.06 Helios Czempiń - Polcopper Widziszewo 4 - 0
  
22.10.06 Rywal-Klon Mochy - LZS Głuchowo 1 - 1
  
22.10.06 Dąb Kębłowo - Grom Czacz 0 - 3
  
22.10.06 Dąb Boguszyn - Helios Bucz 1 - 1
  

Kolejka 11.
29.10.06 Helios Bucz - Sokół-Orkan Chobienice 0 - 1
  
29.10.06 Grom Czacz - Dąb Boguszyn 2 - 3
  
29.10.06 LZS Głuchowo - Dąb Kębłowo 5 - 0
  
29.10.06 Rywal-Klon Mochy - GKS Włoszakowice 0 - 1
  
29.10.06 Polcopper Widziszewo - Kormoran Święciechowa 0 - 1
  
29.10.06 Olimpia Stary Lubosz - Helios Czempiń 0 - 0
  
29.10.06 Znicz Obra - Gwiazda Siedlec 2 - 1
  

Kolejka 12.
05.11.06 Sokół-Orkan Chobienice - Gwiazda Siedlec 5 - 1
  
05.11.06 Helios Czempiń - Znicz Obra 3 - 1
  
05.11.06 Kormoran Święciechowa - Olimpia Stary Lubosz 3 - 0
  
05.11.06 Rywal-Klon Mochy - Polcopper Widziszewo 0 - 3
  Gra nieuprawnionego zawodnika (nie wpisany w protokó? zawodników)
05.11.06 Dąb Kębłowo - GKS Włoszakowice 1 - 1
  
05.11.06 Dąb Boguszyn - LZS Głuchowo 2 - 2
  
05.11.06 Helios Bucz - Grom Czacz 2 - 1
  

Kolejka 13.
12.11.06 Grom Czacz - Sokół-Orkan Chobienice 4 - 2
  
12.11.06 LZS Głuchowo - Helios Bucz 2 - 3
  
12.11.06 Dąb Boguszyn - GKS Włoszakowice 2 - 2
  
12.11.06 Polcopper Widziszewo - Dąb Kębłowo 5 - 0
  
12.11.06 Olimpia Stary Lubosz - Rywal-Klon Mochy 2 - 3
  
12.11.06 Znicz Obra - Kormoran Święciechowa 5 - 1
  
12.11.06 Gwiazda Siedlec - Helios Czempiń 0 - 1
  
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6034802      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia