Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 Siatkarska mieszanina wybuchła na medal!2014-01-25  
Turniej w szkolnej sali gimnastycznej otworzył Marcin Kubala, który krótko i rzeczowo przedstawił także wyniki losowania i sposób rozgrywania Turnieju. Nasza drużyna, która była wyjątkowo ciekawą mieszanką, gdyż w "starym" składzie znalazł się i senior i oldboy debiutant i.... kobieta. Za to los był okrutny i od razu postawił naprzeciw siebie zwycięzców dwóch poprzednich edycji memoriałowych zmagań, SOKÓŁ Perkowo i RAMOL Mochy.
Kiepsko zgrana, ale dobrze grająca nasza drużyna zdołała wygrać pierwszego seta, ale w drugim coś się zacięło i rewelacyjnie broniący siatkarze SOKOLA zazwyczaj doczekali się na błąd naszej drużyny i w ten sposób wygrali nie tylko w drugim, ale i w trzecim secie. I chyba wszyscy w sali mieli to samo wrażenie, że właśnie widzieli mecz dwóch najlepszych drużyn.
Jednak pozostałe mecze, wprawdzie stojące na słabszym poziomie, były nie mniej wyrównane. Tylko dwa z 8 zakończyły się w 2 setach! W grupie B zwycięsko wyszła ekipa Przemęckich oldbojów, która okazała się lepsza od drużyn z Nowej Wsi i Błotnicy. W grupie A przemęcka młodzież, w której drzemał ogromny potencjał, dała się dość łatwo ograć ekipom z Moch i Perkowa i dopiero w meczu o 5 miejsce zdołała wygrać seta.
Mocheńscy siatkarze w meczu o 3 miejsce zagrali osłabieni, więc brąz wywalczyli z trudem, ale po dobrym meczu z ekipą z Nowej Wsi. W finale, także osłabiony SOKÓŁ musiał się zdrowo napocić, by pokonać przemęcki  OLDBOYS.
Trzeba jednak powiedzieć, że przemęcką salę wypełniała atmosfera w duchu Janusza. Piękna sportowa rywalizacja szanujących się i przyjaźnie do siebie nastawionych rywali. Na koniec nagrody wręczył
Marcin Kubala i Miron Piosik, dziękując za taką właśnie sportową postawę. My gratulujemy pomysłu i dziękujemy za zaproszenie. Pamiętamy i nie zapomnimy.

WYNIKI poniżej.
 

pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    

 liczba odwiedzin: 4896591      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia