Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 Spartakiada2014-06-13  

23 maja 2014 r. w hali sportowej ZS w Mochach odbyła się VII Gminna Spartakiada Przedszkolaków.

           Pani Dyrektor Barbara Utrata uroczyście powitała wszystkich uczestników oraz przybyłych gości. W spartakiadzie udział wzięło 9 przedszkolnych drużyn z całej gminy Przemęt. Impreza rozpoczęła się krótką rozgrzewką, a następnie przemarszem i prezentacją wszystkich drużyn. Następnie Pani Adela Piosik, prowadząca konkurencje zaprosiła wszystkich do sportowej zabawy. W sędziowaniu pomagali rodzice naszych przedszkolaków, a nad całością czuwała komisja sędziowska - P. Melania, P. Alina i P. Elżbieta. Emocji oczywiście nie zabrakło, a wszystkim pomógł gorący doping kibiców.

          Zawodnicy rywalizowali między sobą w sześciu konkurencjach tj. „Sadzenie ziemniaków” „Toczenie mega piłki” „Układanie wieży z klocków” „Tor przeszkód” „Rzuty woreczkiem” „Sztafeta” Emocji oczywiście nie zabrakło, a wszystkim pomógł gorący doping kibiców.

         Wszystkie drużyny bardzo się starały a klasyfikacja końcowa ukształtowała się następująco:

I miejsce – Kaszczor

II miejsce – Siekowo /ZS Kluczewo/

III miejsce – Biskupice

Nasza drużyna tym razem zakwalifikowała się tuż za podium, zdobywając IV miejsce. Kolejne miejsca zdobyli Starkowo, „O” przy ZS w Mochach, Przemęt, Bucz i Nowa Wieś. Gratulujemy!

          Zawody sportowe rządzą się swoimi prawami i zwycięscy muszą zostać nagrodzeni. Dyplomy, puchary , medale i torby słodkich niespodzianek wręczali: Pani Wójt Dorota Gorzelniak, Pan Inspektor Janusz Frąckowiak i Dyrektor Barbara Utrata. Jak się okazało na końcu zwyciężyli wszyscy, ponieważ nawet zawodnicy, którzy znaleźli się poza podium otrzymali medale i słodkie niespodzianki. Pamiętano również o kibicach, żeby nie odeszli z pustymi rękami. Zadowolone i uśmiechnięte dzieci gromkimi oklaskami podziękowały Pani Basi za zorganizowanie przedniej zabawy, a my dziękujemy Dyrekcji ZS w Mochach za udostępnienie hali sportowej, uczennicom szkoły – za pomoc , nauczycielkom – trenerom za przygotowanie dzieci i wszystkim pozostałym, którzy pomogli przy organizacji spartakiady. Do zobaczenia za rok !!!

 

redaktor: Redakcja Przedszkola  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4896620      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia