Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 SPOTKANIA ADAPTACYJNE2017-08-31  

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu każdego dziecka. Jak co roku w naszym przedszkolu odbywają się spotkania adaptacyjne dla nowych przedszkolaków, aby pomóc dzieciom i rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu. W tym roku spotkania te odbyły się 29 i 30 sierpnia.
Dzieci chętnie układały klocki, puzzle, rysowały, bawiły się samochodami i lalkami oraz gotowały pyszne potrawy w kąciku kuchennym. Dużym zainteresowaniem cieszył się basen z kulkami oraz zabawy w kółeczku przy muzyce. Drugiego dnia, po zabawie i czynnościach higienicznych w łazience dzieci zjadły swój pierwszy obiad w przedszkolu. 
Spotkania przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze. Rodzice wraz z dziećmi mieli również możliwość poznania swoich sal przedszkolnych.
Mamy nadzieję, że dzięki uczestnictwu w zajęciach, zarówno dzieci, jak i ich rodzice, nabrali przekonania, że czas spędzany w przedszkolu będzie bezpieczny, miły i radosny.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4544455      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia