Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 SPOTKANIE AUTORSKIE2018-05-29  

We wtorek 29 maja dzieci 5 i 6-letnie uczestniczyły w spotkaniu z pisarzem i podróżnikiem- Łukaszem Wierzbickim.
Przedszkolacy z zapartym tchem wysłuchali opowieści autora o jego podróży do Afryki i o tym, jak powstała książka „Afryka Kazika”.
Pan Łukasz swoje opowieści ilustrował wieloma fotografiami, filmami, nagraniami odgłosów afrykańskich zwierząt. Zabrał również dzieci na wycieczkę na Safari, gdzie dzieci odgadywały tropy zwierząt.
Nasz gość, poprzez swoje poczucie humoru oraz odpowiednie podejście do dzieci, bardzo szybko zdobył serca naszych przedszkolaków. Zachęcał wszystkich do wyruszenia na wycieczki bliższe i dalsze, zwiedzania świata i przeżycia wielu ciekawych przygód. Dzięki nim można się dowiedzieć czegoś ciekawego oraz spotkać wielu przyjaciół.
Wizyta sprawiła wszystkim ogromną radość i upłynęła w bardzo miłej atmosferze.
Po spotkaniu każdy mógł kupić książkę pisarza i otrzymać jego autograf. Pan Łukasz chętnie i z cierpliwym uśmiechem pozował wszystkim do pamiątkowych zdjęć.
Jeszcze raz chcemy podziękować Panu Łukaszowi za spotkanie, które będziemy bardzo miło wspominać oraz Pani Eli Wita za zaproszenie Pana Łukasza Wierzbickiego do Moch i naszej Pani Dyrektor za zorganizowanie spotkania w przedszkolu.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4451073      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia