Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet...2020-03-04  

W ramach innowacji "Czas spędzony z rodziną - najlepsze zajęcia dodatkowe", którą realizują klasy pierwsze, rodzice zorganizowali spotkanie rodzinne z okazji Dnia Kobiet. Odbyło się ono 4 marca 2020r. w sali zabaw na terenie ośrodka wypoczynkowego "Trzy jeziora" w Wieleniu. 

Chłopcy złożyli życzenia wychowawczyni i dziewczynkom oraz wręczyli im upominki. Potem ruszyli do zabawy, aby skorzystać z wszelkich urządzeń, które są w sali zabaw. W międzyczasie mogli posilić się przy stolikach, gdzie były pyszne ciasteczka i babeczki oraz sok. 

Oczywiście w naszych spotkaniach uczestniczą nie tylko uczniowie klasy pierwszej, ale też starsze i młodsze rodzeństwo oraz rodzice, którzy przybywają prawie w 100%. Jest to czas, który pozwala trochę odetchnąć rodzicom, porozmawiać o swoich dzieciach. Następuje wymiana doświadczeń między rodzicami, lepiej się poznają oraz mogą poobserwować swoje dziecko, jak funkcjonuje ono w grupie. 

GALERIA

Dla mnie jako wychowawcy jest to okazja, do rozmowy z rodzicami w nieco swobodniejszej atmosferze niż w klasie. Zauważyłam, że rodzice też chętniej się wypowiadają, są bardziej otwarci, pomagają sobie wzajemnie. Opiekują się każdym dzieckiem, jak własnym. Szczególne podziękowanie kieruję do pani Ani Matysik, która to zorganizowała.

E.Wita                       

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6009326      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia