Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PRZYRODA - zdrowie i uroda
         IMIENINY:
 Spotkanie przyrodników z Gminy Przemęt.2019-11-19  

Uczestniczyli w nim nauczyciele matematyki, biologii, chemii

i geografii. Głównym celem spotkania było przekazanie przez prowadzące informacji ze szkolenia dotyczących rozwijania kompetencji kluczowych w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Na podstawie materiałów otrzymanych ze szkolenia, które odbyło się 23 września w Lesznie, przedstawione zostały konkretne działania jakie można przedsięwziąć w zakresie każdej kompetencji. Drugim punktem spotkania było omówienie i podzielenie się opiniami na temat metod aktywizujących, a szczególnie lapbooków. Metoda lapbooków jest atrakcyjna dla uczniów, a do tego ma niezwykłe walory edukacyjne. Uczniowie pracujący tą metodą lepiej robią notatki, łatwiej selekcjonują informacje, szybciej przyswajają materiał. Przedstawione zostały przykładowe lapbooki wykonane przez uczniów gimnazjum i klasy 8 przedstawiające „ Małą Ojczyznę”.

GALERIA

Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Uczestniczy wyrazili chęć ponownego spotkania się w lutym.

redaktor: ISKA  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6027287      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia