Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM2015-12-07  

"Mikołaju Święty nasz,
ty marzenia dzieci znasz,
bo nikt inny tylko ty
wciąż zaglądasz w nasze sny."


Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. W poniedziałek 7 grudnia nadszedł długo wyczekiwany dzień. Już od samego rana dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonków i wypatrywały przez okna oczekiwanego gościa.
O godzinie 10.00 wszystkie dzieci zebrały się przy ognisku na placu przedszkolnym. W końcu nadszedł moment, gdy zaczął rozbrzmiewać głos dzwoneczka. A tu niespodzianka! Do naszego przedszkola zawitało dwóch Mikołajów. Pani Dyrektor przywitała gości w imieniu wszystkich przedszkolaków. Dzieci rozmawiały z Mikołajami, śpiewały piosenki, tańczyły, bawiły się razem z gośćmi. Mikołaje nie zapomnieli o prezentach dla każdego dziecka, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Przedszkolacy obiecali jednak, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu.
A kiedy pożegnaliśmy naszych gości na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście.
Serdeczne podziękowania należą się pomocnikom Mikołaja- Rodzicom naszych pociech, którzy pomogli w organizacji tego wyjątkowego dnia. 

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4847324      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia