Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM2017-12-06  

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Nasi milusińscy uczą się piosenek i wierszyków, które będą mogli zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.
W środę 6 grudnia nadszedł długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.
Około 10.00 dwóch Mikołajów zawitało do naszego Przedszkola. Nasi goście odwiedzili dzieci w każdej sali przedszkolnej.
Przedszkolacy bardzo przeżywali to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Dzieci dzielnie zaśpiewały przygotowane piosenki i wierszyki, rozmawiały z Mikołajami, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Na zakończenie Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent.
Niestety wizyta wspaniałych gości szybko dobiegła końca.


Teraz z niecierpliwością czekamy na Gwiazdora.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4448030      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia