Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 4-7
         IMIENINY:
 Srebrna siatkówka!2016-02-22  

W poniedziałek, 22 lutego 2016 roku w hali sportowej w Mochach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini siatkówkę dziewcząt i chłopców. W mistrzostwach udział wzięły drużyny reprezentujące: SP Przemęt, SP Nr1 Wolsztyn i SP Mochy. Zawody były rozgrywane systemem  "każdy z każdym". Pierwsze miejsce bezkonkurencyjnie zajęły zawodniczki z Wolsztyna, srebro wywalczyła drużyna z Moch, a brąz zawodniczki z Przemętu. 

W kategorii chłopców, emocje były niesamowite. Drużyny walczyły o każdy punkt. Ostatecznie I miejsce zajęła SP Nr1 Wolsztyn, II SP Mochy, III SP Przemęt.

Nasze dziewczęta wystąpiły w następującym składzie:
Julia Bzyl, Julia Gonda, Weronika Szymańska, Julia Reimann, Zuzanna Szumska, Nina Kapska, Izabela Dekiert, Karolina Czernicka, Marta Buła, Marika Skrzypczak.

Był to pierwszy tak duży sprawdzian dla dziewczynek z klasy piątej. Mam nadzieje, że ten sukces przyniesie jeszcze większe zaangażowanie w pracę na lekcjach, a to zaowocuje sukcesami w przyszłości.

Kapitanom drużyn wręczono dyplomy, a zawodników udekorowano medalami.


Adela Piosik     

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3515126      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia