Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 Srebro w nowym Turnieju!2018-02-17  
Gospodarzami, którzy zaprosili ekipę RAMOLA, I Memoriału Tadeusza Zielnicy byli członkowie LZS Brenewia. Po części oficjalnej, podczas której wyjaśniono nam nie tylko zasady rywalizacji, ale przede wszystkim wyjaśniono powód organizacji tego Turnieju, o którym więcej na stronie organizatorów - TUTAJ.
Pięć oldbojowych zespołów stanęło do rywalizacji i już pierwszy mecz pokazał, że będzie ciekawie, skoro pojedynek Rydzyniaka i jednej z drużyn Brenewii zakończył się remisem. W drugim pojedynku ujawnił się faworyt, doskonale grająca i rozumiejąca się ekipa ze Sławy rozbiła druga ekipę gospodarzy. A kiedy RAMOL w wyrównanym meczu pokonał Rydzyniaka, to już 4 drużyny miały na koncie jakieś punkty! I tak już zostało do końca.
Najważniejszym okazało się starcie RAMOLA  Old Boys Sława, podczas którego faworyci objęli prowadzenie, ale ku zdumieniu widzów, RAMOL nie tylko wyrównał, ale i objął prowadzenie. Niestety nie utrzymał go, źle rozgrywając końcówke meczu i nie tylko pozwolił na wyrównanie, ale i na zwycięską bramkę rywali, którym ten mecz otworzył wrota do wygrania w Turnieju.
RAMOL musiał się jeszcze napocić w pojedynkach z gospodarzami. O ile z drugą drużyną wygrał dość spokojnie, o tyle w ostatnim turniejowym meczu, w którym wystarczał remis, graliśmy nerwowo i na moment zajrzało nam w oczy widmo porażki. Na szczęście na gola gospodarzy odpowiedzieliśmy swoim trafieniem i gwarantujący srebrne miejsce remis utrzymał się do końca meczu. Meczu, w którym wielokrotnie ratował nas doskonale tego dnia dysponowany nasz bramkarz - Czesiu Krajewski, którego formę dostrzegli gospodarze, nagradzając Czesia tytułem bramkarza Turnieju.


My dziękujemy sąsiadom za zaproszenie i gościnę i gratulujemy i pomysłu i organizacji i życzymy, by założenia kontynuacji tych zmagań w kolejnych latach się pięknie realizowały.
pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 5012500      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia