Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> KLASY GIMNAZJUM
         IMIENINY:
 Studniówka 20182018-02-02  
   Za blisko 100 dni czeka nas moment zakończenia edukacji w murach mocheńskiej szkoły, a jeszcze wcześniej najważniejszy w niej egzamin - egzamin gimnazjalny. Zanim jednak nadejdą te stresujące dni, 2 lutego w stołówce szkolnej była noc, podczas której liczył się tylko taniec, a główną rolę grała dobra zabawa!
   Od początku imprezy zdecydowana większość osób tańczyła i świetnie się bawiła.  Na stołach były chipsy, paluszki, placki i napoje. Każdy mógł się częstować. Na początku były tańce w parach do spokojnych piosenek, ale po chwili DJ puścił muzykę w stylu techno. Wtedy wszyscy weszli na parkiet i bawili się razem. 
   O 20:00 na stołach zagościła pizza i sałatki. Był to czas na przerwę w tańcu. Każdy uczestnik zabawy zjadł pizze i częstował się innymi pysznościami. Po poczęstunku DJ zaprosił wszystkich do ponownej zabawy. Nie zabrakło "Jedzie pociąg z daleka" i "Kaczuszek"! 
   Wszyscy się świetnie bawili. Co najważniejsze, atmosfera przez całą imprezę była przyjazna i przyjemna. Nie było kłótni i wszyscy bawili się razem!


    Dziękujemy p. Malinie Górnej i p. Leszkowi Kolmanowi za świetnie zorganizowaną "Studniówkę". Dziękujemy też rodzicom, którzy zgodzili się zostać naszymi opiekunami - p. Dorocie Adam i p. Grażynie Janusz, które pilnowały nas od 18:00 do 20:30, oraz p. Annie Papież, p. Justynie Malickiej i p. Annie Przydróżnej, które zgodziły się pilnować nas od 20:30 do 23:00. Szczególne podziękowania należą się DJ-om Flash & Dance. Bez nich impreza by się nie odbyła! Tylko oni potrafią tak rozruszać dyskotekę!<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6009365      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia