Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Świąteczna pomoc szkolnych wolontariuszy...2020-12-18  

        W grudniu 2020 roku Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło zbiórkę żywności i środków czystości w sklepach: „Dino”, „Livio” w Mochach, „Livio”, „Nasz Sklep” w Solcu i „Livio” w Nowej Wsi. Akcja została zorganizowana na rzecz potrzebujących rodzin ze środowiska lokalnego. Włączyli się w nią następujący wolontariusze – uczniowie klas ósmych: Zofia Rzyska, Emilia Kurek, Karolina Młynkowiak, Marta Woga, Łukasz Włodarczak, Sandra Jąder, Julia Wójcik i Patrycja Pławińska. Ludzie o dobrych sercach wkładali do kosza produkty, które chcieli ofiarować potrzebującym na święta Bożego Narodzenia. Ilość i różnorodność zebranych produktów przerosła nasze oczekiwania. Przydziałem oraz pakowaniem zebranych środków spożywczych i chemicznych zajęli się wymienieni wyżej wolontariusze wraz z opiekunami Szkolnego Koła Wolontariatu: p. Lucyną Murek i p. Bogumiłą Ganczarską. W czynnościach tych pomagała także wolontariuszka Maria Hajduk. Przygotowano 15 paczek dla rodzin z Moch, Solca, Nowej Wsi i Solca Nowego.

Paczki wraz z kartką z życzeniami od p. Dyrektor i całej społeczności szkolnej, zostały dostarczone rodzinom przed świętami Bożego Narodzenia.

GALERIA

Wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na potrzeby innych i włączyli się w okresie przedświątecznym do akcji charytatywnej „Zbiórka żywności dla potrzebujących rodzin”, bardzo serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
Lucyna Murek i Bogumiła Ganczarska  

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6622031      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia