Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 Światowy Dzień Pluszowego Misia2015-11-25  

25 listopada 2015r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Tego dnia dzieci przybyły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami.
Nasza uroczystość rozpoczęła się od zapoznania dzieci z najstarszymi misiami - Paddingtonem, Koralgolem i Pluszowym Misiem. Pani Dyrektor Barbara Utrata przedstawiła dzieciom 25-letniego misia, Pani Danka 34-letniego, natomiast Pani Ania przyniosła z domu swojego misia, który ma 48 lat.
Przedszkolacy recytowali wiersze, śpiewali piosenki i bawili sie przy skocznej, wesołej muzyce. Nie zabrakło także wspólnej gimnastyki z misiami. Dzieci wzięły udział w quizie "Co wiemy o misiach?"- a wiedzą wiele. Wszystkie odpowiedzi były poprawne.
    Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na przyjecie urodzinowe "Naszego Kubusia" na degustację "słodkiego, małego co nieco".
    Dzień był pełen wrażeń, gdyż wszyscy zintegrowali się na wspólnej zabawie. Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.

    W przeddzień Światowego Dnia Pluszowego Misia grupa maluszków gościła w miejscowej bibliotece. Pani Rozalia opowiedziała dzieciom historie najstarszych misiaczków, pokazała książeczki o misiach, które wypożyczyła dzieciom do przedszkola. Na zakończenie każdy maluszek dostał na pamiątkę pieczątkę z misiem.

                                                                                                                                    Danuta Skulska
redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4846601      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia