Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA2018-11-23  

W piątek 23 listopada, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W tym dniu najważniejszymi gośćmi były pluszowe misie przyniesione przez dzieci z domu.
Po śniadaniu rozpoczęła się wesoła zabawa. Na początku dzieci zatańczyły ze swoimi maskotkami, następnie poznały historię powstania pluszowego misia. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele innych atrakcji takich jak: pokaz tworzenia misia za pomocą ręcznika, poznanie angielskich nazw misiów, wspólna zabawa „Stary niedźwiedź”. Najciekawszym zadaniem było tworzenie grupowych misiów 3D za pomocą gazet i taśmy. Grupa Pani Joli okazała się bezkonkurencyjna. Tego dnia nie mogło zabraknąć degustacji ciasteczek z miodem, które były naprawdę przepyszne. Ukoronowaniem tego dnia było wspólne oglądanie bajki „Miś Uszatek”.
W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić, ponieważ „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Jagoda Pauch


<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4545975      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia