Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 TEATRZYK2020-03-08  

8 marca 2020 roku w Sali Wiejskiej w Mochach odbyło się przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu pracowników Przedszkola Samorządowego w Mochach. Aktorki kilka tygodni przygotowywały się do tego wydarzenia i z wielką radością (ale i strachem) wyczekiwały wyznaczonej niedzieli. Stroje przygotowane, role wyuczone na pamięć i dekoracje gotowe – nie ma odwrotu (a strach w sercach coraz większy). Ale kto jak nie my. Około godz. 13.30 wszystko gotowe - a my z niecierpliwością wyczekujemy gości, którzy przychodzą. Emocje sięgają zenitu. Zaczynamy. Pierwsze minuty były trudne, ale z upływem czasu bawiliśmy się coraz lepiej i na scenie czułyśmy się pewniej, a podczas finałowej piosenki już wszyscy – aktorzy i widownia – bawili się świetnie. Nasze obawy były bezpodstawne – wszystko udało się znakomicie. Tym bardziej, że cel był szczytny – zbieraliśmy na sprzęt nagłaśniający do przedszkola i udało się - cel zrealizowany.

Po przedstawieniu głos zabrał Pan Wójt Janusz Frąckowiak, który przede wszystkim złożył życzenia wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet, ale również pogratulował pomysłu i odwagi aktorom. Na zakończenie zaprosiliśmy gości na pyszne ciasto, kawę i soczek.

Dziękujemy za przybycie wszystkim widzom - dużym i małym. Nadmienić trzeba, że nasze przedsięwzięcie nie byłoby tak spektakularne, gdyby nie pomoc Pana Mateusza Wawrzyniaka – który zadbał o odpowiednie nagłośnienie oraz przedstawicieli Rady Rodziców, którzy pomogli rozprowadzać cegiełki oraz sprzedawać ciasto.

WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM PODCZAS REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘCIA SKŁADAM GORĄCE PODZIĘKOWANIA – BARBARA MATYSIAK DYREKTOR PRZEDSZKOLA W MOCHACH

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6622132      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia