Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 4-7
         IMIENINY:
 Tenisistki się przebiły!2016-10-18  

W dniu 11.10.2016r. odbyły się, w Zespole Szkół w Przemęcie, Gminne Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców. Zawody otworzyła pani dyrektor Halina Pohl, życząc uczestnikom zwycięstwa i walki fair-play.
W rozgrywkach udział brało 5 zespołów w kategorii dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Gonda i Julia Bzyl oraz Nina Kapska i Paulina Skuza. Mecze rozgrywano w dwóch grupach (każdy z każdym). Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w grupie, walczyły o zwycięstwo. Julia Gonda i Julia Bzyl wygrały wszystkie mecze i zdobyły złoty medal! Gorzej poszło Ninie i Paulinie - rywalki z Kluczewa i Przemętu, okazały się lepsze. Sędziowie wraz z opiekunami czuwali nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Wszyscy zawodnicy do końca toczyli zacięte rozgrywki o zwycięstwo.
Mistrzostwa przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
Drużyny za zajęcie miejsc od I-III otrzymały medale i dyplomy. Nagrody ufundował Urząd Gminy w Przemęcie. Zespoły, które zajęły I i II miejsce na zawodach gminnych, zakwalifikowały się tym samym do Mistrzostw Powiatu. Naszym zawodniczkom życzymy powodzenia.

Wyniki końcowe w kategorii dziewcząt:

I – miejsce – Szkoła Podstawowa Mochy
II – miejsce - Szkoła Podstawowa Kluczewo
III– miejsce - Szkoła Podstawowa Przemęt
IV – miejsce - Szkoła Podstawowa Kluczewo
V – miejsce - Szkoła Podstawowa Mochy

                                    Adela Piosik         

FOTOGALERIA - MISTRZOSTWA GMINY i MISTRZOSTWA POWIATU

18 października 2016 r. najlepsze tenisistki gminy Przemęt walczyły o medale Mistrzostw Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym. Szkołę w Mochach reprezentowały Julia Gonda i Julia Bzyl, które nie zostawiły rywalkom złudzeń, kto najlepiej w powiecie włada rakietką do tenisa stołowego. Ograły rywalki z Widzimia Starego, Przemętu i Wolsztyna SP nr 3, zapewniając sobie I miejsce i awans do Mistrzostw Rejonu, które odbędą się w pod koniec października w Śmiglu. Trzymamy kciuki za nasze młode tenisistki i życzymy - może nie połamania rakietek, ale świetnego występu i medalu.

                                    Honorata Paterek   

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3970239      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia