Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
         IMIENINY:
 Trzy ostatnie mecze naszych trampkarzy...2009-05-18  

16 maja 2009 r. miał odbyć się mecz trampkarzy na boisku w Kościanie. „OBRA” Kościan miała zmierzyć się z „RYWALEM-KLON” Mochy, jednak skład gości był nie kompletny i oddali mecz walkowerem.

Tydzień wcześniej odbyło się spotkanie pomiędzy „GROMEM Wolsztyn, a gospodarzami z Moch. Po zaciętej rywalizacji mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla naszych trampkarzy. Artur Pohl strzelił trzy bramki, a Kamil Jokś jedną. Niepotrzebnie straciliśmy aż trzy gole, ale liczą się punkty które zdobyliśmy.

Dwa tygodnie wcześniej „HELIOS” Bucz podjął naszą drużynę na własnym stadionie. Mecz był bardzo wyrównany i zacięty. Obie drużyny strzeliły po cztery bramki kończąc spotkanie wynikiem 4:4.

Ostatnie mecze naszych piłkarzy były w bardzo dobrym wykonaniu, gdy się je porówna do spotkań z rundy jesiennej. Koniec sezonu jest już bliski miejmy nadzieję, że uda się zdobyć jeszcze kilka punktów, no ale do tego potrzebna jest przede wszystkim obecność na meczach.
<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6027031      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia