Strona główna -> KLASY GIMNAZJUM -> Projekt Edukacyjny
         IMIENINY:
 Turniej Andrzejkowy w Siatkówce2014-11-29  

Nasz projekt zaczął się od cotygodniowych spotkań. Liliana redagowała zaproszenia, które rozsyłałyśmy do gimnazjum w Przemęcie, Brennie i Lesznie, niestety dziewczyny z Leszna nie mogły przyjechać. Weronika zajęła się dyplomami, Dominika wróżbami, Magda oraz Paulina postarały się o medale i sponsorów na nagrody, poprosiły sędziów i znalazły kolegów do pomocy przy obsłudze tablicy, robieniu zdjęć itp. Każda z dziewczyn upiekła przepyszny placek na poczęstunek dla uczestników. Magda poprosiła szkolne cheerleaderki, aby uświetniły turniej. Ustroiłyśmy halę sportową.

Dnia 29 listopada odbył się na hali sportowej Andrzejkowy Turniej w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych w ramach projektu gimnazjalnego. Organizatorkami były uczennice 3 klasy: Magda Czernicka, Liliana Marek, Dominika Kaźmierczak, Paulina Hylak oraz Weronika Woga. Opiekunem była p. Barbara Kuczyk. W turnieju uczestniczyły zespoły z gimnazjum z Brenna, Przemętu i dwie drużyny z Moch. Rywalizacje rozpoczęto wspólnym tańcem zawodniczek. Pierwszy mecz rozegrały drużyny: Mochy I i Mochy II.

Atmosfera była bardzo przyjemna, w czasie meczy było dużo nerwowych sytuacji. Emocje były niesamowite. Po długich zmaganiach ogłoszono wyniki. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Mochy I, drugie Przemęt, trzecie Brenno a stawkę zamknęły dziewczyny z drużyny Mochy II.

Po uroczystej dekoracji zakończono rozgrywki. Wszyscy byli bardzo zadowoleni nie zwracając uwagi na wyniki. Wspominamy ten dzień bardzo dobrze. Kibiców wspierających drużyny nie brakowało. Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród: p. Brożyńskiej, p. Rejentowi i p. Placek. 


Organizatorki          


redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6622125      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia