Strona główna -> KLASY GIMNAZJUM -> Projekt Edukacyjny
         IMIENINY:
 Turniej Wsi 2017!2017-06-10  

   Dnia 10 czerwca 2017 roku, na stadionie w Mochach, odbył się Turniej Wsi dla uczniów szkoły podstawowej w Mochach w piłce nożnej. Celem turnieju było propagowanie idei fair play w sporcie.

   Został on zorganizowany przez uczniów gimnazjum, w ramach realizacji projektu gimnazjalnego. Zawodnicy rywalizowali w drużynach złożonych z sześciu zawodników i bramkarza. Zmierzyły się ze sobą drużyny z Moch, Nowej Wsi i Solca. Spotkanie rozgrywane były systemem każdy z każdym. O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Za wygrany mecz drużyna otrzymywała 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt.

W pierwszym meczu drużyna z Moch wygrała z zawodnikami z Solca 5-3.

W drugim spotkaniu Moch ponownie zwyciężyły, tym razem pokonując Nową Wieś, znów 5-3. Zawodnicy byli wyczerpani, ale dzielnie grali do końca.

W ostatnim spotkaniu Nowa Wieś pokonała Solec 11-5.

Po zakończeniu rozgrywek organizatorzy przystąpili do rozdania nagród, które mogli zakupić dzięki sponsorom, czyli radom sołeckim. Młodzi piłkarze byli zadowoleni zarówno z nagród, jak i ze słodyczy, które otrzymali.

   Jako organizatorzy pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za okazane wsparcie finansowe radom sołeckim Solca, Nowej Wsi oraz Moch. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim uczestnikom za udział w zawodach oraz panu Dariuszowi Mindakowi za nadzorowanie i pomoc w zorganizowaniu turnieju.

Adam Gonda

organizatorami byli Jakub Biniak, Adam Gonda, Cezary Górny

Łukasz Pohl, Tomasz Kazimierczak i Mateusz Rutkowski

opiekunem był P. Dariusz Mindak

GALERIA FOTOGRAFII


<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6622039      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia