Strona główna -> RYWAL-KLON
         IMIENINY:
 Turnieje najmłodszych w piłce halowej2020-02-22  
W lutowe sobotnie przedpołudnie w mocheńskiej hali sportowej ULKS RYWAL-KLON Mochy zorganizował turnieje piłkarskie dla najmłodszych kategorii wiekowych, w których w sumie udział wzięło 10 drużyn, w sumie 48 młodych piłkarzy skupionych w 5 klubach - poza gospodarzami jeszcze SOKÓŁ Kaszczor, SOKÓŁ Włoszakowice, HELIOS Bucz, ORZEŁ Lipno.

Obie kategorie rozgrywały swoje mecze w tym samym czasie, każda w swojej grupie systemem każdy z każdym - mecze po 8 minut. Emocji nie brakowało zarówno wśród dzieci, jak i wśród dopingujących rodziców i opiekunów, którzy licznie wypełnili trybuny mocheńskiej hali.

Zmagania przebiegły sprawnie, obsługiwane przez ludzi zrzeszonych lub zaprzyjaźnionych z mocheńskim klubem. Najważniejsza była właśnie ta atmosfera i radość z gry i wyzwolenie emocji i ambicji oraz hartowanie młodych charakterów do pokonywania własnych słabości i woli sportowej walki. Jako, że to jednak zmagania sportowe, to dla porządku podaję wyniki:

Najbardziej zadowoleni wrócili do domu zwycięzcy poszczególnych kategorii - drużyny SOKOŁA Włoszakowice i ORŁA Lipno, ale piłkarze gospodarzy zajęli 2 miejsca w obu kategoriach, więc i oni mają powody do wielkiego zadowolenia.
pliki do pobrania:
- SKRZATY - WYNIKI
- ŻACY - WYNIKI
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6622195      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia