Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 Udany Turniej podczas Parafiady...2016-08-15  

Podczas tegorocznej Parafiady w Turnieju Oldbojów, dzięki obniżeniu granicy wiekowej do "lat chrystusowych", RAMOL wystawił dwie drużyny, jedną stanowili wyłącznie Parafianie (sami mieszkańcy Moch), a drugą stworzyli piłkarze "stranieri". Stawka była doborowa, bo oprócz gospodarzy do rywalizacji zaprosiliśmy jeszcze ciągle mocny SOKÓŁ Perkowo, zwycięzcy sprzed 2 lat TKKF OLDBOYS Zbąszynek i niezwykle mocną świeżą drużynę oldbojów ZNICZA Obra.

W pierwszym meczu właśnie piłkarze ZNICZA pokonali drużynę RAMOLA 2-0 pokazując, że mają apetyt na puchar Proboszcza. W drugim PARAFIANIE efektownie pokonali oldbojów ze Zbąszynka, odpowiadając że łatwo dzisiaj z nami nie będzie.

I nie było nikomu. Wprawdzie w Turnieju nie zanotowano żadnego remisu i kolejność ustaliła się bez komplikacji i liczenia bramek, to jednak przebieg meczów był zacięty i nikt spokojny o wynik nie był.

Zwyciężyli oldboje ZNICZA, gdyż PARAFIANIE nie obronili remisu, który dałby turniejowy sukces i ulegli 0-1. Trzeba przyznać, że zasłużenie. Drużyna ZNICZA tego dnia była najlepsza, najbardziej zgrana, liczna i mocna na każdej pozycji.

Na podkreślenie zasługuje też świetna, sportowa atmosfera panująca we wszystkich meczach, mimo że ostrych starć, a nawet niestety kontuzji nie brakowało.

FOTOGALERIA

Pamiątkowe figurki św. Krzysztofa ksiądz proboszcz Ryszard Penczyński miał dla każdego zawodnika, wręczył też dla trzech najlepszych drużyn w Turnieju puchary ufundowane przez TS RAMOL Mochy i serdecznie pogratulował formy i podziękował za świetną sportową rywalizację, także częstując piłkarzy regeneracyjnym posiłkiem. Z kolei organizatorzy Turnieju dziękują za gościnność organizatorom PARAFIADY, która i w tym roku świetnie integrowała nie tylko mieszkańców Moch, ale i przyjezdnych gości o czym można przeczytać w relacji z Parafiady - TUTAJ.

pliki do pobrania:
- MECZ PO MECZU
- WYNIKI
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4826771      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia