Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2015/20162016-06-24  

24 czerwca 2016 r. odbyło się w Zespole Szkół w Mochach uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016, na które wszyscy z utęsknieniem czekali.

W Gimnazjum uczniowie klas III tradycyjnie rozpoczęli uroczystość polonezem. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Zielińska, która rozpoczęła od oficjalnego wprowadzenia Sztandaru i hasła do odśpiewania Hymnu.

P. Dyrektor powitała zaproszonych gości, wśród których znaleźli się P. Podinspektor Joanna Karkowska, Ksiądz Proboszcz Ryszard Penczyński oraz przedstawiciel Rady Rodziców p. Wojciech Smerdka i wszyscy przybyli na uroczystość rodzice. P. Dyrektor powitała także wszystkich pracowników Zespołu Szkół w Mochach oraz przede wszystkim uczniów Gimnazjum. P. Dyrektor podziękowała wszystkim za kolejny rok wytężonej pracy.

Następnie P. Podinspektor Joanna Karkowska wręczyła listy gratulacyjne Pani Wójt najlepszym absolwentom Gimnazjum – Dawidowi Antkowiakowi i Magdalenie Bladocha. P. Podinspektor wręczyła także nagrody uczniom za sukcesy sportowe.

Następnym punktem programu było wręczenie listów gratulacyjnych przez Panią Dyrektor i wychowawców klas III rodzicom najlepszych absolwentów Gimnazjum oraz świadectw ukończenia Gimnazjum z wyróżnieniem uczniom. Najlepsi absolwenci otrzymali także nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce z rąk Pani Dyrektor i przedstawiciela Rady Rodziców – p. Wojciecha Smerdki. Z kolei przyszła pora na wręczenie świadectw wszystkim absolwentom Gimnazjum.

Wręczone zostały także przez Panią Dyrektor i wychowawców listy gratulacyjne rodzicom uczniów z klas I – II Gimnazjum, którzy ukończyli rok szkolny z bardzo dobrymi wynikami w nauce. Pani Dyrektor wraz z przedstawicielem Rady Rodziców wręczyła nagrody najlepszym uczniom z klas I – II Gimnazjum.

Potem uczniowie klas III przedstawili prezentację zdjęć z okresu nauki, a uroczystość okrasiła Marianna Mindak, wykonując utwór na flecie. Na zakończenie swojego pobytu w murach naszej szkoły absolwenci podziękowali swoim wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły. Młodsi uczniowie nie pozostali dłużni i pożegnali absolwentów.

FOTOGALERIA

Po krótkiej przerwie swoją uroczystość rozpoczęli uczniowie Szkoły Podstawowej. Nagrodę Pani Wójt dla najlepszego absolwenta SP otrzymała z rąk Pani Podinspektor Jagoda Czernicka. Pani Podinspektor wręczyła także nagrody najlepszym sportowcom z SP. Analogicznie jak w pierwszej części uroczystości – Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne rodzicom najlepszych absolwentów SP i rodzicom uczniów klas IV-VI z najlepszymi wynikami oraz nagrody najlepszym absolwentom Szkoły Podstawowej i uczniom klas I – V. Z ramienia Rady Rodziców nagrody wręczał p. Sylwester Płatników. Na zakończenie uroczystości p. Malina Górna wręczyła Puchar Superklasy przedstawicielce klasy V a – Julii Bzyl za całoroczny udział klasy w akcjach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

Pani Dyrektor już na koniec wypowiedziała zdanie: „Rok szkolny 2015/2016 uważam za zakończony”, co zostało entuzjastycznie przyjęte przez uczniów. Był czas pracy, a teraz nastał czas odpoczynku.

Re_Nata    

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3572528      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia