Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 W KARNAWALE, W KARNAWALE RÓŻNE ODBYWAJĄ SIĘ BALE 2018-01-18  

Dnia 18 stycznia w naszej szkole odbyły się baliki karnawałowe, najpierw dla klas I-III, a potem dla klas IV-VI, a zorganizowała go Rada Rodziców. Przybyły na niego cyganki i piraci, wróżki i czarodzieje, królewny i królewicze, anioły i kostucha, policjanci i strażacy, lekarze i pielęgniarki oraz mnóstwo innych postaci z bajek i filmów. Balik prowadził animator współpracujący z firmą fotograficzną Prepublika. Zaproponował on dzieciom różne zabawy i konkursy, takie jak: taniec na karteczkach, "gra w kolory", przechodzenie pod obniżającą się liną. Pokonanie ostatniego etapu tej konkurencji było tak trudne, że niektórzy tylko z pomocą pani Lidki dali radę - co możecie obejrzeć na zdjęciach. Było wesoło, oj było!!!

Dodatkową atrakcją była loteria, którą prowadziły mamusie z klasy IIIb, a że wszystkie losy wygrywały, to losowanie cieszyło się wielkim powodzeniem.

Kolorowych przebierańców uwieczniła na zdjęciach pani fotograf, która przyjechała z animatorami. Gotowe albumiki będą rozdane dzieciom do obejrzenia w domu i rodzice zdecydują czy zakupią jakieś zdjęcia.

Na razie możemy pooglądać te z naszej... GALERII

E. Wita                    

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4066343      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia