Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> Nauczyciele
         IMIENINY:
 W S O2009-09-01  
Jak założyć we własnej szkole nasz EWSO? Zapraszam do lektury części mojej pracy dyplomowej: "Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego MS Excel do punktowego Wewnątrzszkolnego Systemu Oceniania" na ten temat oraz przykładowych plików - przygotowanych na potrzeby gimnazjum, ale które oczywiście można dowolnie modyfikować na potrzeby szkoły podstawowej, czy ponadgimnazjalnej.
Rozdziały mojej pracy zostały napisane w 2006 roku, stąd opierałem się MS Excel 2003. To jednak żaden problem dla nowszych wersji tego programu. Same pliki, trochę zmienione w 2009 r. też nie powinny powodować większych problemów dla chętnych do zaadaptowania naszego systemu do swojej szkoły. W ostateczności służę wszelką pomocą. Prezentacja "samouczek", która pokazuje, jak założyć plik uczniowski, ale praktycznie tak samo powstaje plik nauczyciela (wystarczy zamiast nazw przedmiotów wpisać nazwiska uczniów), powinna pomóc w zrozumieniu naszego systemu.
Można też zadać pytanie w komentarzach. Zapraszam i zachęcam do skorzystania z Punktowego Systemu Oceniania, stosowanego w naszej szkole już od 10 lat! Mierzymy do daty tego wpisu.
pliki do pobrania:
- samouczek - plik ucznia
-
- uczeń
- 1
- 2
- 3
- 4
- klasa
- nauczyciel
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4893447      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia