Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
 W słońcu i w deszczu...2009-09-13
Tym razem wystąpiliśmy w wystarczającej liczbie zawodników, bo i na ławce rezerwowych ich nie zabrakło. Mecz toczył się w wyjątkowo zmiennej pogodzie, raz padał deszcz, to znów świeciło słońce. I taki też przebieg miały wydarzenia na boisku.
Raz groźny atak wyprowadzali gospodarze, po chwili czynili to goście. Konto bramkowe otworzyli piłkarze "RAMOLA", ale już po chwili ze zdobyczy bramkowej cieszyli się zawodnicy "BRZOZY". Przełomowym momentem, po którym nasza gra się na dłuższy czas posypała była kontuzja Rysia Dalekiego, który tak nieszczęśliwie walczył o piłkę, że nie dość, że faulował i sam przy tym trwale ucierpiał, nie mogąc kontynuować gry, to na domiar złego piłkarze "BRZOZY" zamienili rzut wolny na drugiego gola. Jednak w końcówce pierwszej połowy znów doszliśmy do głosu i efektem była bramka wyrównująca.
W drugiej połowie doszło do kolejnego osłabienia naszych szyków, gdyż zejść z boiska musiał Mietek Kubala. Zaczęliśmy słabnąć. Wykorzystali to przeciwnicy, którzy zdobyli decydującą bramkę z rzutu karnego. Tak więc humory mieliśmy deszczowe, bo i desz pożegnał zawodników schodzących na zasłużony odpoczynek do szatni przy wyniku 2-3!

liczba odwiedzin: 6026807      online: 3