Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 W teatrze...2017-11-12  

Recenzja przedstawienia teatralnego pt. „Opowieść wigilijna”

Dnia 12 października pojechaliśmy z klasą do Domu Kultury w Wolsztynie na spektakl pt. „Opowieść wigilijna”, który był stworzony na podstawie książki Charlesa Dickensa.

Reżyserem, jak i scenarzystą był Jan Naturski. Scenografią i kostiumami zajmowała się Jolanta Ludwikowska, a opracowaniem technicznym i efektami wideo – Roman Skowronek, opracowaniem muzycznym i piosenkami – Max Czarnecki. Ruchem scenicznym kierowała Olga Tabachowa. Na scenie wystąpili: Monika Łyżwa, Magdalena Tokarz, Jerzy Górski, Jacek Wałaszkiewicz i Maksymilian Czarnecki.

Przedstawienie było w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Spektakl opowiadał o skąpym człowieku, który nienawidził świąt. Pewnej nocy przyszły do niego duchy świąt, które pokazały mu przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Uważam, że aktorzy bardzo dobrze odegrali swoje role. Najbardziej podobała mi się postać ducha świąt teraźniejszości, która była pełna energii i z pewnością była to ciężka do odegrania rola. Kostiumy były bardzo pomysłowe, tak samo jak efekty specjalne. Scenariusz był dobrze dopracowany. Muzyka była idealnie dobrana do klimatu przedstawienia. Piosenki miały fajny tekst i dobrze się ich słuchało. Publiczność była zachwycona i wszyscy klaskali.

Przedstawienie bardzo mi się podobało. Zachęcam do obejrzenia tego spektaklu.

Marta Buła             


redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4145470      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia