Strona główna -> BIBLIOTEKA PUBLICZNA
         IMIENINY:
 Wakacje w bibliotece 20142014-07-16  
Już po raz siódmy, w czasie wakacyjnej przerwy od zajęć dydaktycznych Biblioteka Publiczna w Mochach była organizatorem akcji pod nazwą "Wakacje w bibliotece.
Tradycyjnie, biblioteczne wakacje odbyły się w pierwszej połowie lipca br. W zajęciach udział wzięły dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z Moch, ale też te(co warto zaznaczyć), które na lato przyjechały do Moch do swoich bliskich w odwiedziny.
Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Oczywiście, jak to w bibliotece, zajęcia "krążyły" wokół literatury. Było więc głośne czytanie, zajęcia czytelniczo-plastyczne i zagadki logiczne. Dzieci udały się również w niezwykłą wakacyjną podróż (bo "palcem po mapie") w poszukiwaniu nietypowych środków lokomocji. W czasie bibliotecznych wakacji uczestnicy zajęć wzięli też udział w ogólnopolskiej akcji "Sieciaki na wakacjach", której organizatorami są Fundacja Dzieci Niczyje i Fundacja Orange. Na jeden dzień biblioteka zamieniła się też w salę kinową, gdzie "wakacjowicze" obejrzeli film animowany.
Dobry nastrój i radosna atmosfera dopisywały. Zatem, "Wakacje w bibliotece" możemy uznać za udane. Do zobaczenia za rok!


redaktor: Rozalia L.  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4896535      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia