Strona główna -> BIBLIOTEKA PUBLICZNA
         IMIENINY:
 Warsztaty mydlarskie2014-10-10  
W czwartkowe (9.10.14r.) przedpołudnie w Bibliotece Publicznej w Mochach odbyły się warsztaty mydlarskie. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej w Mochach.
Podczas warsztatów dzieci miały okazję własnoręcznie wykonać kolorowe, pachnące mydełka. Wykorzystały do tego celu różne barwniki, olejki zapachowe i elementy dekoracyjne. Mydełka miały też różne kształty, takie jak gwiazdki czy serduszka. Następnie zostały pięknie zapakowane w celofan. W ten sposób mydełka stały się upominkami, które uczestnicy warsztatów mogli wręczyć swoim najbliższym. Dzieci wysłuchały też krótkiej historii mydła, po której na pewno będą umiały odpowiedzieć na pytanie - co to jest gliceryna?
Dzięki takim warsztatom drugoklasiści zyskali nowe umiejętności i poszerzyli swoją wiedzę. Na zakończenie wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia.redaktor: Rozalia L.  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4896058      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia