Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Wizyta ks. bp. Grzegorza Balcerka w naszej szkole...2017-03-07  

Dnia 7 marca 2017 roku do naszej szkoły przybył z wizytą Ksiądz Biskup Diecezji Poznańskiej – Grzegorz Balcerek, któremu towarzyszył Ksiądz Proboszcz.

W tym uroczystym dniu panowała niesamowita atmosfera radosnego oczekiwania na tak wspaniałego Gościa.

Punktualnie o godzinie 15.00 nastąpiło uroczyste powitanie Księdza Biskupa w stołówce szkolnej. Biskupa powitały katechetki, wręczając symboliczny bukiet kwiatów.

Następnie głos zabrał Ksiądz Biskup, który podziękował nauczycielom za trud i zaangażowanie. Niezwykle budujące były słowa Biskupa wyrażające aprobatę dla działań i poświęceń nauczycieli i katechetek.

Spotkanie zakończyło się udzieleniem wszystkim zebranym Błogosławieństwa Bożego, wykonaniem pamiątkowego zdjęcia z nauczycielami, pracownikami administracji i obsługi. Później Ksiądz Biskup dokonał pamiątkowego wpisu do Kroniki Szkolnej.

Pod koniec wizyty, Biskup obejrzał prace uczniów wykonane podczas Szkolnych Rekolekcji Wielkopostnych na temat „Idźcie i głoście”. Szczególną uwagę zwrócił na wkład pracy uczniów i zastosowane różne techniki plastyczne.

GALERIA FOTO

To wyjątkowe spotkanie z tak ważnym Gościem na długo pozostanie w naszych sercach i pamięci.

Bogumiła Ganczarska i Lucyna Murek              

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4103796      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia