Strona główna -> KLASY GIMNAZJUM -> Projekt Edukacyjny
         IMIENINY:
 Wolontariusze wciąż pomagają2015-12-17  

Sprawozdanie z realizacji projektu pt. "Pomoc materialna dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji".

Lucyna Murek – opiekun
Dominik Breś – uczeń kl. III a
Jakub Zając– uczeń kl. III a
Marcin Wierzbiński – uczeń kl. III a
Kewin Olszewski– uczeń kl. III b
Jordan Piosik – uczeń kl.IIIb

Po rocznej przerwie rozpoczęliśmy kontynuację projektu pt. „Pomoc materialna dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji’’. Przeprowadzono jedną akcję polegającą na zbiórce żywności, środków czystości i słodyczy. Produkty te zbierane były w sklepach w Mochach i Nowej Wsi. Ludzie dobrego serca wkładali do kosza towar, który chcieli ofiarować potrzebującym na święta Bożego Narodzenia. Przydziałem żywności, słodyczy i środków czystości zajęły się Pani Lucyna Murek, Pani Zdzisława Ślusareńka. Paczki zostały dostarczone dzieciom i ich rodzinom przez Panią Lucynę Murek, Panią Zdzisławę Ślusareńkę i Panią Annę Kruk. Akcja przebiegała pod hasłem „Pomóżmy dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji.” Siedem rodzin obdarowanych zostało żywnościowymi paczkami.

Podsumowanie projektu.

W tym roku szkolnym udało nam się przeprowadzić tylko jedną akcję. Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy ofiarowali produkty żywnościowe w sklepach w Mochach i Nowej Wsi. Poprzez przeprowadzoną akcję zauważyliśmy u ludzi wrażliwość na potrzeby innych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji projektu.

Autorzy                 


redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6622053      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia