Strona główna
         IMIENINY:
 Gminne Mistrzostwa Drużynowe w Tenisie Stołowym2017-10-06  
   6 października 2017r. w naszej szkole odbyły się Gminne Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym. Zawody były sędziowane przez Panią Barbarę Kuczyk i Pana Mateusza Wawrzyniaka.
   W rozgrywkach udział wzięło 5 zespołów w kategorii dziewcząt oraz 5 w kategorii chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Gonda i Kacper Ćwikliński (jako SP. Mochy), Paulina Bzyl i Julia Gonda (jako SP. Mochy 1) oraz Sara Radna i Julia Bzyl (jako SP. Mochy 2). Dziewczyny zdobyły II i III miejsce, natomiast chłopcy IV. Wszyscy zawodnicy grali bardzo zacięcie i byli zaangażowani w grę, z czego mogli cieszyć się ich trenerzy. 4 uczennice z naszej szkoły - Wiktoria Walczybok, Marcelina Młynkowiak, Nadia Kędzierska i Karolina Fajfer czuwały, żeby zawody przebiegły fair i sędziowały niektóre mecze, za co należą im się ogromne podziękowania.
 Drużyny, które zajęły miejsca I-III otrzymały dyplomy i medale. Do mistrzostw Powiatu zakwalifikowały się zespoły, które wywalczyły I i II miejsca.


Emocje z Mistrzostw idealnie pokazuje RELACJA FILMOWA i FOTOGALERIA

Wyniki końcowe w kategorii dziewcząt:
I miejsce - SP. Bucz
II miejsce - SP. Mochy 1
III miejsce - SP. Mochy 2
IV miejsce - SP. Przemęt 2


Wyniki końcowe w kategorii chłopców:
I miejsce - SP. Przemęt 1
II miejsce - SP. Bucz
III miejsce - SP. Przemęt 2
IV miejsce - SP. Mochy


Gratulujemy wszystkim i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.
redaktor: Moniek  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    

 liczba odwiedzin: 4105120      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia