Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 WYCIECZKA DO NOWEJ SOLI2017-06-14  

14 czerwca 2017 r. grupa P. Danki i grupa P. Joli wyjechały na wycieczkę do Parku Krasnala w Nowej Soli . Po długiej drodze, gdy przybyliśmy na miejsce, czekała na nas Pani Natalia, która była naszym przewodnikiem oraz mnóstwo atrakcji. Na początku dzieci przywitały się z największymi krasnalami na świecie Solusiem i jego żoną Lusią. Krasnal Soluś ma 541cm wysokości i został wpisany do Księgi Rekordów Guinnesa. Następnie dzieci poznały Niedźwiedzia Gryzzli oraz wiele innych gipsowych zwierząt. Kolejnym etapem było zwiedzanie  Mini Zoo z żywymi zwierzętami, w którym to przedszkolacy podziwiali: kózki, daniele, lamy, papużki, koguty. Najwięcej uwagi dzieci poświęciły białemu pawiowi. Szkoda, że nie chciał nam zaprezentować swojego pięknego ogona. Kolejną atrakcją była zabawa w sali zabaw, zabawy na dmuchanych zamkach i przejażdżka ciuchcią. W przerwach między atrakcjami, które zaproponowała Pani Natalia był piknik podczas którego dzieci mogły się posilić i chwilę odpocząć. W międzyczasie dzieci korzystały jeszcze z ze zjeżdżalni, huśtawek i innych zabaw na wspaniałym krasnoludkowym placu zabaw. Zabrakło nam czasu byśmy mogli wyhasać się do woli gdyż czekał na nas kierowca Pan Zbyszek i musieliśmy wracać do domu – szkoda, powtarzały dzieci.
Nasza wycieczka okazała się niesamowitym pełnym atrakcji wydarzeniem, który na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.


Danuta Skulska

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4545980      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia