Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Wycieczka integracyjna klasy VII a2018-02-02  

2 lutego 20187 r. klasa VII a pod opieką p. Renaty i Jerzego Bortniak oraz p. Magdaleny Bukowskiej wybrała się do Zielonej Góry.

Pierwszym punktem programu była wizyta w Parku Trampolin Skokoloco. Po zakupieniu antypoślizgowych skarpetek i informacji trenera uczniowie ruszyli na podbój Parku. Przez godzinę wyczyniali różne akrobacje na trampolinach i w basenie z piankowymi gąbkami. Ta ostania atrakcja szczególnie spodobała się siódmoklasistom, którzy wielokrotnie skakali do basenu w różnych pozycjach. Niestety, nie obyło się bez kontuzji – najpierw Marcel Pauch skaleczył się w kolano. Bardzo szybko został opatrzony i dalej mógł „poszaleć”. Gorsza kontuzja przydarzyła się Julii Bzyl, która po skoku niefortunnie stąpnęła i natychmiast opuchła jej kostka. Została opatrzona i dzielnie uczestniczyła w dalszej części wycieczki.

GALERIA

A była to wizyta w kinie. Oglądaliśmy film „Cudowny chłopak”, który spodobał się i uczniom, i opiekunom.

Serdecznie dziękuję – również w imieniu uczniów – p. Magdalenie Bukowskiej za udział w wycieczce i opiekę nad młodzieżą. Myślę, że uczniom przypadł do gustu wyjazd do parku trampolin, bo już pytają, kiedy będzie następny.

Renata Bortniak       

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4105217      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia