Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 WYCIECZKA2016-06-22  

Środa 22 czerwca była szczególnie radosnym dniem dla najmłodszych przedszkolaków. Tego dnia wybraliśmy się na wycieczkę autobusem do Nowej Wsi - miejscowości sąsiadującej z naszą.
Pani Alinka Piotrowska- dyrektor przedszkola w Nowej Wsi przywitała nas z uśmiechem, życząc miłej zabawy. Tam spotkaliśmy się z Panią Basią Matysiak, która pracuje również w naszym przedszkolu. Pani Basia zapoznała nas z salami i innymi pomieszczeniami, z których korzystają przedszkolacy. Dzieci szybko zaprzyjaźniły się podczas zabaw, nawiązywały kontakty, tańczyły i bawiły się w kącikach zainteresowań. Po zabawie posprzątały salę, odkładając zabawki na właściwe miejsce. Pogoda tego dnia nam dopisała. Posiłek spożywaliśmy na kocykach, na świeżym powietrzu. Po posiłku spacerkiem przemaszerowaliśmy ulicami wsi na stację kolejową,,Nowa Wieś- Mochy”. Pełni emocji i wrażeń wróciliśmy do przedszkola na pyszny obiadek.

                                                                                               Danuta Skulskaredaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4555881      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia