Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 WYCIECZKA2017-09-27  

W środę 27 września dzieci z grupy pani Joli i pani Anety wybrały się na swoją pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym- do Sali Zabaw w hotelu "Trzy Jeziora" w Wieleniu.
Przedszkolacy zostali zapoznani z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej oraz integracja dzieci.
Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, samochodów i koników. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy oraz zabawy prowadzone przez panie animatorki.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Na zakończenie każda grupa otrzymała balonową ośmiornicę. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola. 


Dziękujemy Radzie Rodziców za opłacenie autokaru.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4545977      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia