Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 WYCIECZKA2018-05-23  

23 maja dzieci z grupy pani Anety i pani Joli wyjechały na wycieczkę do DELI Parku w Trzebawiu. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji. Pobyt w tym przepięknym miejscu rozpoczęliśmy od zwiedzania Mini Zoo oraz Parku Miniatur, w którym znajdują się znane budowle świata. Podziwialiśmy również gigantyczne owady. Dzięki rozmiarom na ekspozycji można obejrzeć to, co na co dzień jest niedostrzegalne. Zgromadzono tutaj chronione gatunki owadów, które można spotkać w Wielkopolskim Parku Narodowym. Następnie zwiedziliśmy Podniebną Wioskę- jedyną w Polsce ścieżką ekologiczną zbudowaną w koronach drzew.
Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy na placach zabaw i dmuchańcach. Był również czas na pyszne bułki i jabłka, które zabraliśmy z przedszkola oraz na upragnione słodkości z plecaków. 
Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekali już na nas rodzice przedszkolaków.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4898394      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia