Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 WYCIECZKA2018-06-19  

We wtorek 19 czerwca, na zaproszenie Pani Dyrektor Aliny Piotrowskiej z Przedszkola Samorządowego w Nowej Wsi, dzieci z grupy Pani Basi, Pani Anety i Pani Joli, udały się na wycieczkę do Sali Wiejskiej w Nowej Wsi, aby obejrzeć film pt.:„Kaluoka’hina- zaczarowana rafa” wewnątrz kopuły, w technice 3D.
Dzieci zobaczyły, w jaki sposób ryby, delfiny, wieloryby i inne małe żyjątka ratowały wyspę i swoje domy przed płynącą lawą z wulkanu.
Kino Sferyczne (kino w balonie) to nowa forma kształcenia nie tylko dla dzieci, lecz również dla dorosłych. Za pomocą systemu sferycznej projekcji w środku kopuły tworzy się niesamowity obraz. Prezentowany jest sferyczny 360° obraz panoramiczny.
To były niezapomniane wrażenia. Fotorelacja z tego wydarzenia jest dość skromna, ponieważ w ciemnej kopule nie było możliwości zrobienia większej ilości zdjęć, za to w pamięci dzieci na pewno pozostaną niesamowite wspomnienia.
Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie tego wspaniałego wydarzenia

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5016239      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia