Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
 Wygrana i przegrana Rywal-Klon Mochy2017-06-03

W sobotę kolejny mecz trampkarzy Rywal-Klon Mochy, niestety, zakończył się porażką.

Trampkarze przegrali 0:4 z drużyną GKS Włoszakowice.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2 dla drużyny z Włoszakowic. Drużyna Rywal-Klon Mochy miała parę dobrych sytuacji, jednak nie wykorzystała szansy na zdobycie bramki.

W drugiej połowie akcja rozgrywała się głównie pod bramką Rywal-Klon Mochy. Rywale wbili jeszcze dwa gole i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4.

W czwartek natomiast, Rywal-Klon Mochy świętował zwycięstwo na wyjazdowym meczu. Trampkarze wygrali 5:0 z drużyną Grom Czacz.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0, w drugiej połowie trampkarze z Rywal-Klon Mochy strzelili pięć goli.