Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 XI GMINNA SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW2018-05-16  

16 maja w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Mochach odbyła się XI GMINNA SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW zorganizowana przez Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Mochach.
W rozgrywkach sportowych wzięło udział osiem drużyn z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Przemęt. W skład każdej drużyny wchodziły dzieci 5 i 6 letnie, które brały udział w sześciu konkurencjach. Celem zawodów było propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci, zachęcanie do aktywności ruchowej, wzmacnianie wiary we własne siły, przygotowanie dzieci do przeżywania sukcesu i skutecznego radzenia sobie z porażkami, wdrażanie do współpracy i współzawodnictwa zespołowego oraz dostarczenie dzieciom radości.
Dzieci radziły sobie znakomicie we wszystkich konkurencjach, a widzowie wspaniale kibicowali swoim drużynom. Nad prawidłowym przebiegiem spartakiady, zgodnym z regulaminem i zasadami fair play, czuwał zespół sędziowski w składzie P. Joanna Karkowska, P. Elżbieta Grygiel-Tórz.

I miejsce wywalczyła drużyna z Moch, II miejsce zespół z Kaszczoru, a III lokatę przedszkolacy z Nowej Wsi. 

Za swoje zaangażowanie wszystkie dzieci otrzymały nagrody - medale i dyplomy dla wszystkich dzieci oraz puchary dla trzech pierwszych drużyn ufundowane zostały przez Wójta Gminy Przemęt, a słodkie niespodzianki, owoce i woda dla wszystkich uczestników oraz zestaw do badmintona dla każdej drużyny sfinansowane zostały przez Radę Rodziców przy Przedszkolu w Mochach.
Bardzo dziękujemy za wspaniałe nagrody!

Bardzo dziękujemy zawodnikom wszystkich drużyn za wspaniałą zabawę i wszystkim gratulujemy. Serdeczne podziękowania składamy organizatorom, którymi byli Przedszkole w Mochach na czele z Panią Dyrektor Barbarą Utrata i Gmina Przemęt, którą reprezentował zastępca Wójta Gminy Przemęt- Pan Mariusz Silski, opiekunom drużyn, nauczycielom ze szkoły w Mochach – pani Adeli Piosik (która wspaniale prowadziła zawody), pani Honoracie Paterek i panu Mateuszowi Wawrzyniakowi, rodzicom za sędziowanie i upieczenie ciasta, Szkole Podstawowej za udostępnienie Hali Sportowej.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4545954      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia