Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 4-7
         IMIENINY:
 XIII Konkurs Wiedzy o Powiecie Wolsztyńskim2013-06-06  
6 czerwca w Belęcinie odbyła się XIII edycja Konkursu Wiedzy o Powiecie Wolsztyńskim. Naszą szkołę reprezentowały dwie, czteroosobowe drużyny:
Drużyna nr.1:
- Paulina Kulus
- Marianna Mindak
- Nikodem Seidel
- Monika Malcherek

Drużyna nr. 2:
- Mikołaj Kruszona
- Amanda Walter
- Kinga Lewandowska
- Jagoda Seidel

Po omówieniu zasad konkursu wszyscy uczestnicy poszli do klas, w których każdy samodzielnie musiał rozwiązać test, składający się z 20 pytań. Były 4 warianty odpowiedzi: a, b, c, d. Dla niektórych test okazał się łatwy, ale innym sprawił kłopot. W tym czasie opiekunowie drużyn oceniali plakaty, tu mocheńscy uczniowie osiągnęli sukces, bo zdobyli aż 19,7/20 (drużyna 1) oraz 19,1/20 (drużyna 2). Bieg na orientacje nie poszedł tak dobrze, ale nie koszmarnie. Niestety nasze drużyny nie miały okazji zagościć w finale. Jednym zabrakło 4 a drugim 12 pkt i trzeba się było zadowolić miejscem V iVI. Więc ostatecznie wszyscy trochę zawiedzeni rozjechali się do domów. Miejmy nadzieję, że za rok pójdzie nam lepiej. Więcej na stronie Starostwa Powiatowego.


<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3875868      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia