Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE DZIECI 4-5-LETNICH2017-12-20  

20 grudnia 2017 roku grupa dzieci 4 – 5 letnich, z wychowawczynią Barbarą Matysiak, zaprosiła do przedszkola swoich rodziców. O godzinie 14 rozpoczęły się zajęcia otwarte. Przedszkolacy przywitali swoich najbliższych piosenką i tańcem. Następnie zaproszeni goście mogli obserwować jak dzieci pracują w przedszkolu – odpowiadają na pytania, opisują obrazki, przeliczają. Przedszkolacy bawili się znakomicie i nawet zaprosili do zabawy swoich rodziców – pobawiliśmy się przy muzyce i aktywnie słuchaliśmy opowieści o Mikołaju. Na zakończenie zaśpiewaliśmy kolędę i poczęstowaliśmy się przygotowanymi w przedszkolu pierniczkami. Było nam bardzo miło gościć Rodziców w naszej sali i mamy nadzieję, że następnym razem będzie nas więcej.
Podczas krótkiego zebrania po zajęciach, Pani Dyrektor przekazała rodzicom najważniejsze informacje oraz złożyła w imieniu wszystkich pracowników przedszkola życzenia świąteczne.

Barbara Matysiak
redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4451765      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia