Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 ZAJĘCIE OTWARTE DLA RODZICÓW W GRUPIE DZIECI 4-5-LETNICH2016-12-07  

7 grudnia w grupie 4 -5 latków pani Joli odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców pt. „Święta tuż, tuż”. Na zajęcie przybyło 21 rodziców . Dzieci tego dnia od samego rana czekały na swoich gości. W trakcie zajęcia przedszkolacy zapoznali się z „Legendą o choince”, samodzielnie przygotowali teatrzyk, rozpoznawali figury geometryczne, przeliczali , dokonywali analizy i syntezy słuchowej. Wspólnie z rodzicami chętnie przystąpili do wykonania postaci św. Mikołaja z papierowej rolki. Zarówno rodzice jak i dzieci wykazali się pomysłowością i zdolnościami plastycznymi. Każdy św. Mikołaj był inny i niezwykły. 


Po zajęciu odbyło się krótkie zebranie grupowe, na którym zostały przekazane najważniejsze informacje i wydarzenia z życia przedszkola. Rodzice zostali zapoznani z dwoma innowacjami realizowanymi w tym roku szkolnym w naszym przedszkolu- innowacją „Czytajmy dzieciom”, której głównym założeniem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci oraz innowacja logopedyczną pt. "Gimnastyka buzi i języka".
Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia. 

                                                                                                                                                                                           Jolanta Jung

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4827426      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia