Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 ZAJĘCIE OTWARTE DLA RODZICÓW W GRUPIE DZIECI 5-6-LETNICH2016-12-15  

15 grudnia w grupie dzieci 5-6 - letnich p. Anety odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców "Zimą wokoło jest wesoło". Podczas zajęcia dzieci otrzymały list od Gwiazdora z prośba o wykonanie kilku zadań. Dzieci śpiewały, tańczyły, słuchały opowiadania o bałwanku, układały historyjkę obrazkową, odpowiadały na pytania całymi zdaniami, czytały krótkie wyrazy, dzieliły wyrazy na sylaby i głoski, układały model wyrazu z kolorowych kartoników, porównywały cyfry stosując znaki większości, mniejszości i równości, rozpoznawały figury geometryczne, tworzyły zbiory. Podczas wykonywania zadań można było zaobserwować doskonałą pracę dzieci w grupach. Dzięki takiemu zajęciu rodzice mieli możliwość ocenić umiejętności swoich pociech oraz zachowanie w grupie.
Po zajęciu odbyło się krótkie zebranie grupowe, na którym Pani Dyrektor przekazała najważniejsze informacje z życia przedszkola oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia.
Dziękujemy Rodzicom za udział w zajęciu.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4448043      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia