Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 ZAJĘCIE OTWARTE DLA RODZICÓW2018-01-09  

Dnia 09.01.2018 r. w grupie dzieci 3-4 letnich odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Przedszkolacy z niecierpliwością oczekiwali wizyty swoich rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków mamusie licznie przybyły do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Zajęcia prowadziła wychowawczyni – Małgorzata Józefczak. Tematem przewodnim realizowanych zajęć były „Zabawy na śniegu”. Przedszkolacy przywitali swoich najbliższych wierszem i pastorałką. Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania: rozwiązywanie zagadek, udzielenie odpowiedzi na pytania nauczyciela dotyczące obrazków, przeliczanie na konkretach i wykonanie bałwanka. Przedszkolacy przedstawili inscenizację do piosenki „Pani Zima”. Dzieci zaśpiewały również piosenkę w języku angielskim „Little Star”. W czasie prowadzonych zajęć, rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech, w tym m.in. ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu. Na zakończenie rodzice zatańczyli ze swoimi dziećmi i poczęstowali się pierniczkami. Pani Dyrektor przekazała również informacje dotyczące bieżących spraw przedszkola.
Po spotkaniu zostały już tylko bardzo miłe wspomnienia oraz wykonane przez dzieci szklane kule z śniegiem i fotografie upamiętniające to ważne wydarzenie.


Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za liczne przybycie i wsparcie wszechstronnego rozwoju dziecka.

Małgorzata Józefczak

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4452795      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia